Formularz kontaktowy

Szukasz ubezpieczenia dla siebie?
Wypełnij krótki formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Kontakt
Szybki kontakt
Ubezpiecz się już od 157 zł rocznie!
Ubezpiecz się już od 157 zł rocznie!
dobra polisa na mieszkanie już od tej ceny!
ZAMÓW UBEZPIECZENIE
Tanie ubezpieczenia mieszkania
Tanie ubezpieczenia mieszkania
Mieszkanie nie musi być tanie - ale jego ubezpieczenie już tak!
PORÓWNAJ OFERTY ONLINE
 

Możliwość komentowania Signal Iduna nie ubezpiecza już mieszkań – co mają zrobić klienci? została wyłączona
Sierpień 21, 2014

Signal Iduna nie ubezpiecza już mieszkań – co mają zrobić klienci?

Firma ubezpieczeniowa Signal Iduna dotychczas oferowała swoim klientom kilka rodzajów ubezpieczeń: mieszkaniowe, turystyczne, zdrowotne i na życie. Od pewnego czasu ubezpieczenie mieszkania w Signal Idunie nie jest już możliwe. Ta rezygnacja mogła zaskoczyć potencjalnych i dotychczasowych klientów, którzy mogą zastanawiać się, jaką firmę teraz wybrać zamiast Signal Iduny lub co się stanie z ich ubezpieczeniem mieszkania, zakupionym jeszcze przed rezygnacją z oferty.

Klienci, którzy zdążyli jeszcze zakupić ubezpieczenie mieszkania, nie muszą się martwić o to, że nie dostaną odszkodowania od ubezpieczyciela w sytuacji, kiedy on nie ma już polisy mieszkaniowej w swojej ofercie. Warunki podpisanej umowy obowiązują obie strony do końca okresu umowy. Klient dopiero po jej zakończeniu będzie musiał znaleźć nowe ubezpieczenie dla swojej nieruchomości. Do tego momentu może spać spokojnie.

W konsternację mogły popaść osoby, dla których ubezpieczenie mieszkania w Signal Idunie było idealne…ale nie zdążyły go zakupić. Co teraz zrobić? Oczywiście trzeba znaleźć innego ubezpieczyciela, którego oferta będzie proponowała taki sam zakres ochrony i nie będzie odbiegała cenowo od kosztów wymarzonego, lecz już niedostępnego ubezpieczenia.

ubezpieczenie mieszkania

Wybór można ułatwić sobie na kilka sposobów:

– zapytaj znajomego, gdzie jest ubezpieczony. Jaki jest zakres ochrony jego polisy, ile ona kosztuje, jaka jest wysokość składki i odszkodowania.
– Skorzystaj z porównywarki ubezpieczeń online, która po wypełnieniu prostego formularza poda Ci listę najkorzystniejszych dla Ciebie ofert.
– Ściągnij z Internetu OWU towarzystw ubezpieczeniowych z ich stron. Porównaj najważniejsze aspekty – kosztowe i ochronne. Poznaj warunki likwidacji szkody nieruchomości i jej elementów ruchomych. Zwróć uwagę na wyłączenia odpowiedzialności i możliwe zniżki. Pamiętaj, żeby zwrócić uwagę na możliwość dokupienia dodatkowych świadczeń, jeśli naprawdę są dla Ciebie niezbędne.

About The Author

admin

Comments are closed.