Formularz kontaktowy

Szukasz ubezpieczenia dla siebie?
Wypełnij krótki formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Kontakt
Szybki kontakt
Ubezpiecz się już od 157 zł rocznie!
Ubezpiecz się już od 157 zł rocznie!
dobra polisa na mieszkanie już od tej ceny!
ZAMÓW UBEZPIECZENIE
Tanie ubezpieczenia mieszkania
Tanie ubezpieczenia mieszkania
Mieszkanie nie musi być tanie - ale jego ubezpieczenie już tak!
PORÓWNAJ OFERTY ONLINE
 

Możliwość komentowania Zalety i wady porównywarek ubezpieczeń online została wyłączona
Sierpień 11, 2014

Zalety i wady porównywarek ubezpieczeń online

Opisywaliśmy już na naszej stronie, w jaki sposób korzystać z internetowych porównywarek ubezpieczeń. Jak każde rozwiązanie i to ma swoje zalety i wady. Choć działanie porównywarek oceniamy raczej na plus, zdajemy sobie sprawę z tego, że być może wygodniejszą opcją dla Ciebie będzie spotkanie się z agentem. Trzeba pamiętać też o tym, że nie każda porównywarka jest dobrą porównywarką!

Naszym zdaniem porównywarka ubezpieczeń nieruchomości powinna być uniezależniona od jakiejkolwiek konkretnej agencji. Takim narzędziem jest np. porownywarkaubezpieczen.pl. Znajdziesz tam nie tylko porównywarkę mieszkaniową, ale i życiową, turystyczną czy komunikacyjną. Po wypełnieniu formularza masz do wyboru kilka ofert różnych firm ubezpieczeniowych. Wszystko można załatwić w kilka minut przez internet!Interior Design

Należy też unikać porównywarek, które zadają pytania o dane osobowe takie jak PESEL (ale pytanie o wiek czy nazwisko jest ok) już na etapie kwestionariusza. Formularz służy do obliczania składki, a dane te nie są do tego potrzebne! Takie informacje podawaj dopiero na etapie zakupu. Pamiętaj tylko, aby dokładnie wypełnić wszystkie pola; w przeciwnym razie składka może zostać źle obliczona!

Korzystanie z porównywarki ogranicza kontakt z żywym człowiekiem. Niektórym się to nie podoba. Pamiętaj jednak, że zawsze możesz zadzwonić na infolinię, gdzie konsultant odpowie na nurtujące Cię pytanie. Dla innych to, że nie muszą z nikim rozmawiać, jest dużym plusem.

Dzięki porównywarkom możesz kupić ubezpieczenie szybciej, wygodniej i… dużo taniej. Za kupowanie przez internet wiele agencji odpłaca się sowitymi zniżkami.

I pamiętaj, że korzystanie z porównywarki nie zobowiązuje Cię do zakupu polisy. Możesz to zrobić jednym kliknięciem, ale wcale nie musisz! Jeśli wolisz, porównywarka może spełniać funkcję czysto orientacyjną.

ubezpieczenie mieszkania

About The Author

admin

Comments are closed.