Formularz kontaktowy

Szukasz ubezpieczenia dla siebie?
Wypełnij krótki formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Kontakt
Szybki kontakt
Ubezpiecz się już od 157 zł rocznie!
Ubezpiecz się już od 157 zł rocznie!
dobra polisa na mieszkanie już od tej ceny!
ZAMÓW UBEZPIECZENIE
Tanie ubezpieczenia mieszkania
Tanie ubezpieczenia mieszkania
Mieszkanie nie musi być tanie - ale jego ubezpieczenie już tak!
PORÓWNAJ OFERTY ONLINE
 

No
Czerwiec 23, 2017

Komu przyda się ubezpieczenie na życie?

Teoretycznie polisy na życie i zdrowie są dostępne dla każdego, niezależnie od wieku, pochodzenia i stanu majątkowego. Różnica polega na wysokości miesięcznych składek. Im przystępujący do ubezpieczenie jest starszy, tym więcej zapłaci za finansową ochronę.   

 Komu przyda się ubezpieczenie na życie?

Niestety, osoby starsze, ze zrozumiałych powodów, muszą za taką samą ofertę zapłacić nieco więcej, niż osoby młodsze. Seniorów bowiem obowiązuje większe ryzyko ubezpieczeniowe (większe prawdopodobieństwo choroby lub zgonu). Niemniej jednak każdy może zadbać o dodatkową ochronę dla siebie lub osoby bliskiej.

Dedykowane ubezpieczenie dla każdego

Towarzystwa Ubezpieczeniowe zalecają wykupienie ubezpieczenia na życie jeszcze w momencie, gdy żadne choroby nie dają o sobie znać. Negatywna historia zdrowotna może spowodować odmowę sprzedaży wybranej opcji ubezpieczenia przez agenta. Pamiętaj, że mając dobre ubezpieczenie na życie zabezpieczasz nie tylko siebie ale też swoją rodzinę.

 

Kto może skorzystać z oferty ubezpieczeń na życie? Właściwie każdy, a przynajmniej z podstawowego wariantu, który jest zabezpieczeniem dla rodziny na wypadek śmierci ubezpieczonego.

 

Ochroną z polisy mogą być objęte następujące osoby:

 

  • wstępujący w związek małżeński – małżonek będzie mógł odebrać pieniężne odszkodowanie w przypadku zgonu towarzysza życia;
  • planujący powiększenie rodziny – dzięki temu zapewniają przyszłość swoim dzieciom;
  • kredytobiorcy,
  • zawodowo lub hobbystycznie uprawiający sporty zaliczane do ekstremalnych lub dyscypliny o podwyższonym ryzyku;
  • uprawiający niebezpieczny zawód lub zawód podwyższonego ryzyka (np. mycie okien na wysokości, praca na budowie, praca w charakterze kierowcy zawodowego, w tym oczywiście praca w ochronie, policji, straży pożarnej itp.);

 

Powyższe przykłady to tylko nieliczne zestawienie sytuacji, kiedy należy pomyśleć o zapewnieniu stabilizacji swojej rodzinie lub najbliższym osobom z otoczenia. Nawet osoba samotna, mieszkająca sama, w pewnym stopniu jest zagrożona poważną chorobą lub kalectwem.

About The Author

admin

Comments are closed.